Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Školní výlet 6. C

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 7. června v 0:00

Platnost do: 30. června 2026 v 23:59

Dne 6. 6. proběhla nejen invaze v Normandii, ale také invaze 6. C do Hradce Králové. Prvním opěrným bodem, který bylo potřeba zdolat, se stala Toboga JUMP! Zde číhala spousta překážek tvořená trampolínami, otáčivými břevny, šikmými stěnami, skokanskou věží a také virtuální realitou. Žáci byli různě vyhazováni do vzduchu, sráženi k zemi, padali do hlubokých jam a různě se vznášeli. Domorodci naštěstí nejevili příliš nepřátelské úmysly a tak jsme se po dvou hodinách a dvou kilometrech postupu mohli přesunout k dalšímu bodu - Laser Game. Zde se nacházel složitý labyrint chodeb a výstřely z laserových zbraní přicházely ze všech stran (a občas i z vlastních řad). Po zběsilém tříkolovém boji byl nakonec nepřítel NUDA definitivně poražen. Nebyl ale ještě všemu konec. Plíživě se začal objevovat nepřítel HLAD. Po náročném tříkilometrovém pochodu jsme se přiblížili k pevnosti Aupark. Po pětiminutovém dobývání otočného vchodu a tří pater byly vypleněny pointy KFC a McDonald’s a i tento nepřítel byl zdolán. Domů jsme se vraceli s výbornou náladou i s cennou kořistí. 

 

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg