Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

6.A si osvojuje digitální kompetence

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 16. října 2023 v 0:00

Platnost do: 31. října 2025 v 23:59

Žáci 6.A si minulý týden vyzkoušeli, jak mohou pro učení používat moderné technologie. Tří až čtyřčlenné skupiny dostaly za úkol naučit své spolužáky něco nového, co se o hodinách matematiky neprobíralo. K získání informací mohli žáci využívat internet na počítači, ale přednost měli dát spíše chytrým telefonům a tabletům. Připravili si výukové plakáty a další hodinu spolužákům své poznatky předali. Všichni těď vědí, jak se převádí čísla mezi dvojkovou a desítkovou soustavou, jak zapisovali čísla Mayové, jaký vzhled mohou mít číslice. Máme připravené matematické domino a do hodiny hudební výchovy nachystaný seznam písniček s čísly.

Šesťáci umí s moderní technikou pracovat a hlavně se ji nebojí používat. Na prezentaci - předávání poznatků - ještě musíme zapracovat!

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg