Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Světové dědictví očima dětí - Obrovský úspěch žákyně Michaely Svobodové ve výtvarné soutěži.

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 5. června v 0:00

Skvělý úspěch zaznamenala Míša Svobodová z 8.B ve 29. ročníku soutěže Světové dědictví očima dětí, která probíhá na Slovensku v Banské Štiavnici.

Naši žáci z 2.stupně se pod vedením Mgr. Pavly Kvasničkové a Mgr. Veroniky Aubrechtové do tohoto projektu zapojili během dubna, kdy se snažili zachytit svýma očima nejznámější památky našeho města, sami si zvolili výtvarnou techniku. Museli pouze dodržet formát pohlednice.

Letos se v soutěži sešlo 1081 kreseb ze 34 škol z 18 měst světového dědictví UNESCO ze 13 zemí – své obrázky posílaly děti z ČR, Chorvatska, Lotyšska, Polska, Číny, Ukrajiny, Slovenska, Rumunska, Estonska, Černé Hory, Luxemburska, Maroka a Španělska.

Jsme moc pyšní na to, že se právě obrázek Míši porotě líbil tolik, že ho ocenila 2. místem v kategorii žáků 13-15 letých.

Všem žákům, kteří se do soutěže zapojili, patří poděkování.

Přílohy

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg