Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Olympijský pátek a sobota
V sobotu pokračovala olympiáda dalšími disciplínami. Dopoledne byl na programu šplh a stolní tenis, odpoledne cyklistika. Naši žáci se opět v těchto sportovních disciplínách neztratili a vybojovali tyto medaile.
Cyklistika: 6. – 7.ročník dívky– 1.místo Sára Malimánková, 2.místo – Nela Velebová
8. – 9.ročník dívky – 1.místo Karolína Knapová
8. – 9.ročník chlapci – 2.místo Jakub Melvald, 3.místo Vojtěch Pěkný
Šplh: 6. – 7.ročník dívky– 1.místo Lenka Procházková (10,79), 2.místo Sára Malimánková (12,71).
8. – 9.ročník dívky – 1.místo Valentýna Lukášková (8,14)
8. – 9.ročník chlapci – 2.místo Lukáš Kaprálek (7,14)
V soutěži družstev se mladší dívky umístily na prvním místě ve složení Procházková, Malimánková, Demeterová, Faltýnová, mladší chlapci na druhém místě ve složení Ševeček, Lesák, Gašpar, starší dívky na druhém místě ve složení Lukášková, Nedorostová, Neumanová, Knapová a starší chlapci na celkovém prvním místě ve složení Kaprálek, Slavík, Borovský, Dudla.
Stolní tenis: 8. – 9.ročník dívky – 1.místo A. Ditrichová, 2.místo B. Marešová, 3.místo P. Havránková
8. – 9.ročník chlapci – 2.místo Š. Hon, 3.místo P. Franc.
Děkujeme všem olympionikům za vzornou reprezentaci školy.


















