Atletická olympiáda

• Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 20. září 2023 v 0:00

Platnost do: 30. září 2026 v 23:59

V úterý 19.9. se sportovci 1. stupně zúčastnili Okresní atletické olympiády, kde spolu soutěžili sportovci z Kutné Hory, Čáslavi a Uhlířských Janovic. O prvenství často rozhodovaly centimetry či setiny sekundy.  Disciplíny, kterých jsme se zúčastnili byla celá řádka: 60 m, 4x60 m, 150 m, 800 m, skok daleký, skok vysoký a hod kriketovým míčkem. Naši sportovci se vrhali do všech disciplín s plným nasazením, které se jim vyplatilo. V běhu na 60 m se na 2. místě umístila Ludmila Pěkná, 3. příčku obsadila Bára Votavová. V běhu na 150 m obsadila Ludmila Pěkná 1. místo. Dívky Ludmila Pěkná, Bára Votavová, Linda Lázňovská a Klára Janečková také bodovaly ve štafetovém běhu 4x60 m, kde si doběhly pro 2. místo. Za hod kriketovým míčkem si Lucie Váchová taktéž vybojovala 2.místo. Ve skoku dalekém se Kryštof Šibrava umístil na 3. místě. V kategorii dívek si Bára Votavová doskočila pro 2. místo. Skokani do výšky byli také velmi úspěšní. Kryštof Šibrava se umístil na 2.místě, v kategorii dívek zvítězila Ludmila Pěkná a hned za ní se na 2. místě umístila Linda Lázňovská.

Oceněným závodníkům gratulujeme a zároveň patří velké poděkování všem zúčastněným sportovcům za reprezentaci naší školy.

Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.