Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Podpora od EDUZMĚNY

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 26. května 2020 v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

Moc děkujeme nadačnímu fondu EDUZMĚNA za poskytnutí nadačního příspěvku na podporu aktivit, souvisejících s řešením aktuální krizové situace způsobené koronavirovou pandemií.

Z tohoto příspěvku byly zakoupeny notebooky, které škola půjčuje žákům, kteří nemají doma dostatečné vybavení k plnění školních povinností v době distanční výuky.

Jeden z notebooků zafinancovaných Nadačním fondem Eduzměna usnadní plnění úkolů distanční výuky třem sourozencům – dvojčatům z 8. ročníku a bratrovi ze 4. ročníku, kteří žijí doma s maminkou a dosud měli k dispozici pouze zastaralý počítač bez potřebného softwaru. Pro tuto rodinu bylo obtížné skloubit plnění úkolů mladšího bratra a obou starších sester na jednom počítači. Zapůjčení notebooku jim výrazně ulehčí situaci.

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.