Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Ovoce do škol

Změny v projektu Ovoce do škol a Mléko do škol ve školním roce 2022/23

Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 2. září 2022 v 10:12

fa Bovys

Bovys naděloval

Bovys naděloval

Vloženo: 3. října 2016

autor Mgr. D.Mrňáková
Ovoce a zelenina do škol

Ovoce a zelenina do škol

Vloženo: 26. července 2015

Naše škola je již několik let zapojena do evropského projektu OVOCE DO ŠKOL, který podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomoci evropských a státních dotací.  Dodávané produkty dostávají žáci z této cílové skupiny zcela zdarma. V  současné době spolupracujeme s firmou BOVYS s.r.o., která byla vybrána Státním zemědělským intervenčním fondem jako oficiální dodavatel v tomto projektu. Jedná se o specializovaný velkoobchod ovocem a zeleninou, který působí na českém trhu již více než 20 let. V projektu Ovoce do škol patří mezi přední dodavatele a jeho snahou je dodávat co nejširší sortiment od českých pěstitelů s ohledem na sezónnost a produkci. Během školního roku děti ochutnají banány, jablka, hrušky, mandarinky, pomeranče, broskve, kiwi, švestky, nektarinky, ředkvičky, cherry rajčátka a mnohé jiné.
Evropská unie poskytuje v rámci těchto programů dotace i na tzv. doprovodná opatření jako jsou vzdělávací projekty, exkurze nebo vzdělávací pomůcky, která jsme využili již v tomto školním roce,  a v jejichž čerpání bychom chtěli pokračovat i v příštích letech.
 
Podrobnější informace o PROJEKTECH a firmě Bovys s.r.o. –http://www.bovys.cz

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg