Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Ovoce do škol

Bovys naděloval

Bovys naděloval

Vloženo: 3. října 2016

autor Mgr. D.Mrňáková
Ovoce a zelenina do škol

Ovoce a zelenina do škol

Vloženo: 26. července 2015

Naše škola je již několik let zapojena do evropského projektu OVOCE DO ŠKOL, který podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomoci evropských a státních dotací.  Dodávané produkty dostávají žáci z této cílové skupiny zcela zdarma. V  současné době spolupracujeme s firmou BOVYS s.r.o., která byla vybrána Státním zemědělským intervenčním fondem jako oficiální dodavatel v tomto projektu. Jedná se o specializovaný velkoobchod ovocem a zeleninou, který působí na českém trhu již více než 20 let. V projektu Ovoce do škol patří mezi přední dodavatele a jeho snahou je dodávat co nejširší sortiment od českých pěstitelů s ohledem na sezónnost a produkci. Během školního roku děti ochutnají banány, jablka, hrušky, mandarinky, pomeranče, broskve, kiwi, švestky, nektarinky, ředkvičky, cherry rajčátka a mnohé jiné.
Evropská unie poskytuje v rámci těchto programů dotace i na tzv. doprovodná opatření jako jsou vzdělávací projekty, exkurze nebo vzdělávací pomůcky, která jsme využili již v tomto školním roce,  a v jejichž čerpání bychom chtěli pokračovat i v příštích letech.
 
Podrobnější informace o PROJEKTECH a firmě Bovys s.r.o. –http://www.bovys.cz

douc.jpg

sablony3.jpg

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.