Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Loučení Ekotýmu

Členové školního Ekotýmu zakončili své celoroční působení společnou závěrečnou večeří, bojovou hrou a přespáním ve škole. Večeře byla připravena z ekologických a převážně domácích produktů a večerní bojovka se místy proměnila v dobrodružství s nádechem hororu.

Závěr školního roku bývá tradičně veselý, tentokrát však byl také plný emocí. Loučili jsme se totiž s našimi „deváťačkami“ Nikčou a Aničkou, které po dva roky patřily k nejaktivnějším členkám Ekotýmu a významně se podílely na jeho činnosti.

Nikče a Aničce děkujeme za jejich práci, nasazení a energii, kterou Ekotýmu věnovaly. Přejeme jim mnoho úspěchů na jejich další životní i studijní cestě.

A máme i jednu dobrou zprávu na závěr – Nikča přislíbila, že nás bude i nadále navštěvovat a pomůže nám dotáhnout do úspěšného konce naše ENERGETICKÉ téma.

Galerie

erasmus.jpg

 label.png

msmt.jpg

eu2.jpg

ekoskola.jpg

cpv1.jpg

pn.jpg

logo OV 200.jpg

logo MAP.jpg

bovys mini.png

01 -  Trenéři ve škole - základní logo na šířku.jpg

 

datová schránka: rh9mtb5
e-mail: skola@zstgm.kutnahora.cz
telefon: 327 512 324

 

Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora
Jiráskovy sady 387
Kutná Hora
284 01

GPS: 49.9549203N, 15.2756181E

 

Tento web využívá k poskytování služeb soubory cookies.

Více informací