Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

2.schůzka žákovského parlamentu a CRAZY DAY

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 6. října v 0:00

Platnost do: 31. října 2023 v 23:59

Je první říjnová středa, a tak se opět po měcíci scházíme se žákovským parlamentem na krátké poradě. Nejprve zhodnotíme aktuální situaci! Po škole se dnes pohybují krom běžných žáků a pedagogů i mnohá bizarní stvoření - je totiž CRAZY DAY, první z tématických dní vyhlášených žákovským parlamentem. Zapojil se, kdo chtěl a jak chtěl, akce byla dobrovolná. Ve sborovně, která spíše připomíná noclehárnu (učitelky zvolily jako převlek měkoučké župany, chlupaté pantofle...), se potkává Santa s čarodějkou. Snad lenochod stihne včas dojít na hodinu! Na prvním stupni obchází po chodbě montér, o kterém pan školník nic neví a nepozval si ho. Ve třídách je k vidění plno různých zvířátek, strašidel, motorkářů. Odvážní kluci v sukních a barevných parukách také sklízí zasloužený obdiv. Někdo zvolil převlek a jiný prostě na sebe navlékl, co doma našel. Ale každý z nás crazy se dnes dobře bavil!

Zástupce tříd na schůzce seznámil Séba Macháček s tím, co se minulý čtvrtek dozvěděl na zasedání městského žákovského parlamentu. Také jsme společně naplánovali téma příštího listopadového DNE : podzim, strašení a halloween. Jako pozorovatel se našeho jednání účastnila i Pavla Seidlerová, lektorka a naše průvodkyně z Eduzměny. 

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.