Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

UNESCO 25x jinak

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 8. října v 0:00

Platnost do: 31. října 2023 v 23:59

V roce 1995 byla Kutná Hora zapsána na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Dvacáté páté výročí si zaslouží pořádnou oslavu! Nejlépe zajímavou hrou! Město spolu s dalšími organizacemi proto připravilo pro své děti únikovku UNESCO 25x jinak, jejímž smyslem bylo připomenout památky UNESCO v České republice. Děti musely v průběhu soutěže nejprve získat indicie ukryté na různých místech města, poté propojily své všeobecné znalosti a dovednosti, důvtip a rychlost a osvobodily pana Mikuláše Dačického z Heslova, uvězněného ve sklepení Dačického domu. Z naší školy vyrazil na záchrannou akci tým Koumáci ve složení Tomáš Hájek, Jan Krčmář, Adéla Maurerová, Adam Trvaj a Vojtěch Zinek. Skupina předvedla při osvobozování pana Mikuláše, kterého hrál pan učitel Morawski, vynikající výkon. Vybojovala si skvělé druhé místo a získala zajímavé ceny. I když se celá hra kvůli pandemii přenesla i do dalšího školního roku, všichni zúčastnění si ji náramně užili.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.