Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Elixír do škol pokračuje i v letošním roce

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 15. září v 0:00

Platnost do: 30. září 2024 v 23:59

V minulém týdnu se na naší škole uskutečnilo první setkání učitelů fyziky v novém školním roce. Kolegové z kutnohorských i vzdálenějších základních a středních škol bádali nad otázkou „Co plave a neplave“. Nasbírali tak řadu nápadů do své výuky a vyrobili si tzv. Polydensity bottle. Pro zajímavou výuku našich dětí uděláme cokoliv. Dokonce jsme zařídili, aby železný šroub plaval či něco plavalo na plynu… Děti se mají určitě na co těšit…

Setkání na naší škole probíhá již druhým rokem díky založení Regionálního fyzikálního centra organizace Elixír do škol a ve spolupráci s platformou Eduzměna. Malý zlomek pokusů a nápadů budete moci vyzkoušet na nedělním festivalu vzdělávání Edufest v prostorách parku pod Vlašským dvorem.

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.