Příběhy našich sousedů 2021

Vloženo: 29. června v 0:00

Platnost do: 30. června 2024 v 23:59

Stejně jako v loňském roce se také v tom letošním zapojila skupina žákyň devátého ročníku do projektu Příběhy našich sousedů.
Na půl roku se tak čtveřice deváťaček Alžběta, Nela, Nikola a Nikol stala rozhlasovými dokumentaristkami. Půl roku pracovala na poutavé životní výpovědi paní Věry Protivové. V týmové práci studovaly dokumenty, třídily informace a připravily vedle vypracovaného životopisu i kvalitní a věcnou rozhlasovou reportáž.
Celou svou práci pak dokázaly na obhájit na společné veřejné presentaci, která proběhla v malebném prostředí na vodní scéně v zahradách GASK.
Celému týmu patří jistě velké uznání, jak kvalitně se do projektu dívky zapojily, a pomohly tak uchovat v paměti další velmi zajímavý lidský příběh.